atrakcje turystyczne


Spośród liczych turystycznych atrakcji Mauritiusa, jakie z pewnością macie ochotę "zaliczyć", należy wybrać te, które harmonijnie ułożą się w logiczny ciąg. Dlatego też nie znajdziecie tutaj żadnego, gotowego programu. Przewodnik musi go opracować uwzględniwszy Wasz, unikalny profil. Aby uniknąć zbędnych i uciążliwych przejazdów, przyjęło się dzielić wyspę na dwie części: góra i dół (północ i południe). Warto jednakże sprawdzić, co kryje się na wschodzie i zachodzie... ta strona może okazać się pomocną!

Lubicie zwierzaki? Chcecie porobić panoramiczne zdjęcia? Zwiedzacie z dziećmi? Z żoną, teściową, kumplami? Interesuje Was ornitologia? Jesteście wrażliwi na czystość? Macie fioła na punkcie kolonialnej historii, ale nie znosicie muzeów? Boicie sią insektów? Męczy Was tłum? Chcecie wleźć na najwyższy szczyt? Skosztować domowej kuchni? Pogadać z tubylcem? Dowiedzieć się więcej o tutejszej ekologii? Jesteście w olimpijskiej formie, ale paru z Was woli plażę? Macie alergie na skorupiaki? Czy uda Wam się nauczyć czegoś po kreolsku?

Dobrze opowiedzieć przewodnikowi o swoich zachciankach, obawach i oczekiwaniach. A może z jego pomocą uda się zrealizować któreś z ukrytych marzeń?