Opinie naszych gości

5 guestbook message(s)

Tutaj można umieścić swoją opinię o jakości usług polskiego przewodnika lub sugestie dotyczące niniejszej strony. Dziękujemy za udział!
 

  • Julek G. On 14/10/2018
  Uwielbiam takie nieziemskie osoby! Obala mity i otwarcie wyśmiewa ludzką głupotę. Zbiera po turystach śmieci (ale jesteśmy świnie) i nie narzeka, gdy utknie się w korku, tylko zamienia ten czas w interesującą rozmowę. Głowy nam się obracały dookoła, zobaczyliśmy Mauritius ten "od podszewki" jakiego nie da się samemu zwiedzić. Byliśmy tam, gdzie należy pojechać, ale byliśmy też tam, gdzie nikt nie zagląda. Było po prostu ciekawie. Polecam usługi Kasi bez wahania, bo to super kobitka :-)
  • Mirella On 03/09/2018
  To był szalony dzień Wycieczka z Kasią to Mauritius w bardzo dużej pigułce Mnóstwo informacji kolorów klimatów smaków zapachów Jak tego doświadczysz spojrzysz na mieszkańców innym okiem Nawet deszcz jest inny przyjazny A od jutra tylko słońce i w sercu i na niebie po wyprawie z Tobą DZIĘKUJEMY
  • Ewelina On 14/06/2018
  Dzień na Mauritiusie z Kasią to konieczność każdego odwiedzającego wyspę. Jej legendy, fakty, opowieści są niczym wehikuł czasu, dzięki którym choć odrobinę poznaliśmy wyspę. Bardzo miło spędzony czas, dzięki któremu można dowiedzieć się o Mauritiusie tego czego nie wyczyta się nigdzie w internecie. Wiedza Kasi, jako mieszkanki tej wyspy, wydawała nam się niczym studnia bez dna. Informacje między innymi o faunie, florze, polityce chociaż kojarzone są z reguły przez niektórych z czymś nudnym, zostały przez Kasię w taki sposób opowiedziane, że słuchać można było bez końca. Polecam szczególnie tym, którzy chcą przebić się przez egzotyczną otoczkę kojarzoną z wyspą i choć odrobinę zrozumieć to piękne miejsce. Mowa tu przede wszystkim nie o pocztówkowym uroku wyspy, tylko o jej prawdziwym obliczu. Spotkanie z Kasią było bezcenne. Gorąco polecam i zazdroszczę wszystkim, którzy bedą mieli okazję słuchać tych wszystkich opowieści zwiedzając wyspę pod jej przewodnictwem. Ja mogłabym tak w kółko! Bardzo dziękujemy! Było wspaniale!
  • Natalia On 09/07/2017
  Takie spotkania powinny być uwiecznianie telewizyjnie! Co za szczęście! Kompetencja naszej przewodniczki, jej komunikatywność i niesłychana pasja sprawiły, że będziemy powracać myślami na Mauritius przez całe życie! Polecamy gorąco usługi Pani Kasi, bo dzięki takim osobom uwiecznione zostają niezapisane historie, zasłyszane anegdoty i inne ważne przekazy słowne. To nie była zwykła wycieczka. To była wymiana na wielu poziomach. Dziękujemy Kasiu! Natalia, Ziomek i Dada
 • Mam problem, bo tu jest tylko 5 gwiazdek :)

  Nie wierzcie w nic co przeczytacie, wszystkiego samemu trzeba doświadczyć :P
  Katy to fantastyczna kobieta, z otwartym umysłem, z olbrzymią wiedzą, masą energii, którą chętnie się dzieli. Na pewno nie można liczyć na nudę. Spędziliśmy kilka intensywnych godzin na rozmowach o wszystkim, na wymianie doświadczeń, smakowaniu życia i tej wyspy. Nie nastawiajcie się na nic. Bierzcie wszystko takim jakim jest, a pozostaniecie na długo ze wspomnieniami. Dziękujemy za to wszystko i już szykujemy się do kolejnej wizyty :)

  Wyspę trzeba zobaczyć samemu, bez biura podróży, przebywając wśród mieszkańców, którzy są niezwykle ciepli, przyjaźni i pomocni. My daliśmy radę i wiem, że Mauritius to obecnie nasz numer jeden na liście.

  Zdobywcy pierwszego miejsca w czyszczeniu talerzy :P

Add a message to the guestbook